Dogodna lokalizacja

Zadbaj o swoje auto kompleksowo w jednym miejscu

Myjnia pojazdów ciężarowych

Nasza myjnia na obrzeżach miasta Zielona Góra to miejsce powszechnie znane, polecane sobie przez klientów od wielu lat. Można zajrzeć do nas i zlecić nam czyszczenie karoserii swojego pojazdu, a także pranie tapicerki i czyszczenie wnętrza. Naszym celem było stworzenie szerokiej oferty usług, dostępnych przede wszystkim dla samochodów ciężarowych.

Aby skorzystać z usług LCL Car Wash, wystarczy podjechać do naszej myjni samochodowej, powierzyć pojazd naszym ekspertom, a samemu w tym czasie zasiąść w fotelu, pić spokojnie kawę/herbatę i przeglądać najnowszą prasę motoryzacyjną w naszej poczekalni, oczekując na realizację usług.

biuro-lcl-carwash2

Skorzystaj z naszych usług

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty naszych usług myjni samochodowej:

Mechanika samochodowa w Zielonej Górze

W tej samej lokalizacji znajdziecie również LCL Car Service, świadczący usługi serwisowe dla wszystkich marek samochodów.Posiadamy doświadczenie fachowców, którzy bez większych problemów poradzą sobie przy naprawie aut produkcji włoskiej, francuskiej, niemieckiej, japońskiej i innych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, nasze usługi świadczone są profesjonalnie i fachowo. Tylko sprawne auto zapewni Wam i Waszym bliskim bezpieczeństwo podczas podróży. Kiedy coś w aucie Was niepokoi, nie warto odkładać tego na później.W LCL Car Service czekamy na Was, pracujemy po to, żeby zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Interesują Cię nasze usługi?

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Kompleksowo zadbamy o Twoje auto.