Nasze usługi

Sprawdź naszą pełną ofertę​

Jak możemy Ci pomóc?

W LCL Car Wash znajdziesz bogatą ofertę usług w jednej lokalizacji. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Zatrudniamy zespół specjalistów z doświadczeniem w branży. Posiadamy bogatą ofertę usług zarówno dla posiadaczy pojedynczych pojazdów, jak i właścicieli  większych flot:

Automatyczna myjnia TIR

Dobrze utrzymane pojazdy to kapitał w branży transportowej. Umyta ciężarówka to nie tylko odświeżony, ale także zadbany pojazd, co pozwoli dłużej cieszyć się sprawnie działającym sprzętem. Przejdź do zakładki cennik, by poznać naszą ofertę.

Dezynfekcja środków transportu produktów spożywczych

Na mocy Międzynarodowego Certyfikatu ISO przeprowadzamy dezynfekcję wnętrza środków transportu produktów spożywczych.

Mycie busów i autobusów

W LCL Car Wash możesz zlecić mycie pojazdów takich jak busy oraz autobusy, ofertę oraz koszt usługi sprawdzisz, przechodząc do zakładki cennik. Oferujemy również możliwość prania tapicerki i sprzątania wnętrza w przypadku busów — cena tej usługi zostaje ustalana indywidualnie.

Sprzątanie wnętrza kabin

Świadczymy usługi w zakresie czyszczenia wnętrz aut ciężarowych, busów, oraz aut dostawczych. Cena usługi, w zależności od zakresu ustalana jest indywidualnie. Zakres usług: odkurzanie wnętrza, pranie tapicerki, pranie foteli, pranie kanapy, pranie podłogi, pranie dywaników, odświeżanie plastików, mycie szyb od środka.

Chcesz zostać jednym z naszych klientów?

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Kompleksowo zadbamy o Twoje auto.